عناوین مقالات

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان در تبریز

قیمت لمینت دندان در تبریز و کل دنیا بوسیله عوامل زیر تعیین می شود.

با توجه به اینکه مواد استفاده شده برای لمینت های کامپوزیتی باید از نوع کامپوزیت های مخصوص لمینت باشد. و کامپوزیت های معمولی برای این کار مناسب نمی باشند و مواد فوق با هزینه بالا و به سختی تهیه می شوند. همچنین زمانی که برای انجام یک لمینت کامپوزیتی صرف می شود بسیار زیادتر از یک ترمیم کامپوزیت است قیمت لمینت دندان نسبت به ترمیم معمولی بالاتر می باشد.

در لمینت های سرامیکی چون هزینه لابراتور هم پرداخت می شود و پرسلن استفاده شده برای ساخت لمینت بسیار مقاوم تر و زیباتر از پرسلن معمولی می باشد. قیمت لمینت سرامیکی از لمینت کامپوزیتی هم بالاتر است

قیمت لمینت دندان تبریز

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت لمینت دندان در تبریز و کل ایران تعداد واحدهای لمینتی است که ساخته می شود در مواقعی که بیمار می خواهد رنگ و فرم دندانهایش را عوض کند برای ایجاد یک طرح لبخند مناسب معمولا 8 الی 10 لمینت برای فک بالا مورد نیاز می باشد.

قیمت لمینت دندان در تبریز
قیمت لمینت دندان در تبریز

اما در مواردی که بیمار تنها از فرم دندانهایش ناراضی می باشد و نیازی به تغییر رنگ دندانها ندارد می توان با استفاده از 2 یا 3 لمینت (بسته به میزان بینظمی دندانها) مشکل بیمار را حل نمود.

در فک پایین با توجه به محدودیت هایی که از نظر اندازه و ضخامت لمینت وجود دارد تلاش می شود با استفاده از بلیچینگ رنگ دندانها روشن شود ولی در مواقع ای که بیمار اصرار به انجام لمینت دندان داشته باشد یا بی نظمی های دندانی بیمار قابل اصلاح به وسیله لمینت باشد میتوان از یک تا 10 واحد لمینت استفاده نمود. که این عوامل تعیین کننده قیمت لمینت دندان می باشد.

قیمت لمینت دندان در این مرکز برای لمینت های کامپوزیتی 800 هزار تومان و برای لمینت های سرامیکی 1 میلیون و 500 هزارتومان در سال 98 می باشد.

درباره‌ی Shirvani-ali@3233

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *