عناوین مقالات
خانه / لمینت دندان / لمینت دندان

لمینت دندان

لمینت دندان در تبریز

لمینت دندان در تبریز بوسیله بسیاری از همکاران انجام می پذیرد اما موادی که برای ساخت لمینت به کار می روند از نظر کیفیت تفاوت زیادی دارند. کلینیک دندانپزشکی دکتر شیروانی مفتخر است که ساخت انواع لمینت های کامپوزیتی و سرامیکی را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان به یک لایه نازک گفته می شود که بر روی دندانها گذاشته می شود. تا مشکلاتی که از نظر رنگ ، فرم ، ردیف و فاصله در دندانها وجود دارد را برطرف نماید.

لمینت دندان در تبریز
لمینت دندان در تبریز

قبل از انجام لمینت دندان

قبل از انجام لمینت دندان در کلینیک ما یک جلسه مشاوره رایگان با بیمار صورت می پذیرد. تا انتظارات بیمار از انجام لمینت مشخص گردد. و تا حدی که قابل انجام باشد خواسته های بیمار تامین شود.

و پس از تعیین نوع لمینت (سرامیکی یا کامپوزیتی) مراحل کاری برای ساخت لمینت طی می کشد.

بعد از ساخت لمینت دندانی کامپوزیتی نیاز به یک جلسه پالیش و پرداخت وجود دارد تا شکل و فرم نهایی و ایده آل و صافی سطوح عالی به دست آید.

پس از ساخت لمینت دندانی سرامیکی نیاز به یک جلسه چسباندن لمینت ها می باشد تا با استفاده از سمانهای رنگی مختلف رنگ ایده آل به دست آید.

مزایای ساخت لمینت دندان در مرکز ما

یکی از مزایای ساخت لمینت دندان در تبریز در کلینیک دندانپزشکی دکتر شیروانی مجهز بودن کلینیک به لابراتوار اختصاصی برای ساخت لمینت سرامیکی می باشد. تا ساخت لمینت ها در حداقل زمان و با حداکثر دقت انجام پذیرد.

به همین خاطر مدت زمای که دندانهای بیمار تراش خورده و رها می شوند، کمتر از مراکز دندانپزشکی دیگر می باشد. علاوه بر این با مراجعه مکرر تکنسین لابراتور بر بالین بیمار تمامی خطاهای احتمالی به بهترین نحو ممکن رفع می شود.

با توجه به نوع مواد بکار رفته و دقت بسیار بالای خدمات ما قیمت لمینت مناسب و منصفانه می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *